KENNAMETAL KESİCİ TAKIMLARI

TORNALAMA

BEYOND PVD SINIFLARI

KANAL AÇMA VE KESME

CL VE CUP Geometrileri

 

 

Beyond teknolojisinin kullanıldığı PVD kaplamalar alaşımların işlenmesi esnasında açığa çıkan yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Sunulan daha uzun takım ömrü (%30 -40 genel mühendislik, ulaşım, havacılık, enerji ve harfiyat alanlarında daha fazla verimlilik elde edilmesini sağlar. Ayrıca müşteriler geniş ürün seçenekleri ile birlikte yeni PVD kaplama gücünü kullanarak, turarlı talaş kontrolü sağlamanın ve uç kenar aşınmasını en aza indirmenin yanı sıra geniş bir yelpazeye yayılan malzeme ve uygulamalarda kanal açma, tornalama ve kesme işlemlerini yüksek performansla gerçekleştirme imkanı elde ederler.

 

A2 CL geometrisi kesme verimliliğinizi en üst seviyeye çıkarır, A2 CL geometrisi düşük karbonlu çelik işlemelerinde daha iyi talaş kırma performasını sunmanın yanı sıra düşük ilerlemeli uygulamalarda mükemmel talaş boşaltma ve daha iyi stabilite ve sağlamlık sağlar. kaplamalı ve hassas tiplerde kullanılan A4-GUP geometrisi , pozitif talaş açısı, gelişmiş talaş kontrolü ve daha düşük kesme kuvvetleri sağlar. -GUP geometrisi %180 e varan daha uzun takım ömrü ve çelik paslanmaz çelik ve yüksek sıcaklıklı alaşımlarda yapılan işlemlerde daha yüksek verimlilik sağlar.

KENNAMETAL SELECT

 

Kennametal select ürünleri uç seçimlerinizi kolaylaştırır - tasarruf etmenizi sağlar, her bir uç altındır ve takım kullanılmaya devam ettikçe aşınma belirtileri gösterir. Bu sayede ucun değiştirilmesi gerektiğini kolayca anlarsınız. ürünün değeri en üst seviyeye çıkar ve iş parçası korunur.

ayrıca kennametal select uçları pek çok uygulamada kullanılabilir. tek bir parça çok sayıda iş yaparak envarterinizin çok fazla yığılmasını engeller. kennametal select ürünleri çelik , paslanmaz çelik

dökme demir ve yüksek sıcaklıklı alaşım malzemeleri kesecek kadar güvenilirdir. ucu değiştirmeden

iş malzemeleri arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirzaman ve paradan tasarruf edersiniz.

KURUMSAL

Hakkımızda

Felsefemiz

İşletme Bilgileri

Finansal Bilgiler

TEMSİLCİLİKLER

WIKUS

KENNA METAL

HANSGTERFERS

MEVAG

TEKNİK DESTEK

0262 335 2022