KENNAMETAL

Kesici takım denince ilk akla gelen markalardan olan KENNAMETAL 1938 yılından günümüze sağlam ve emin adımlarla gelmiştir. Dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermektedir.

WIKUS

100 yıldır teknolojinin, kalitenin, hizmetin ve güvenin en iyisini sizlerle buluşturan WIKUS, yıllar için de hızla büyüyerek bir çok hizmet ettiği ürün yelpazesini bir çok alanda genişletmiştir.

HANGSTERFES

Bir şirket sadece şöhreti kadar iyidir!
William Hangsterfer tarafından 1942’de kurulan firmamızda 74 yıldan beri hep değişen ve gelişen günümüz teknolojisi içinde daha iyiyi hedefledik. Ürünlerimizin tümü, insan sağlığı ve çevreyi koruyucu katkı maddeleri içermektedir.

Hangsterfer’s ürünleri zaman testinden geçmiş formül yapısı ve teknolojiye dayanmaktadır. Tüm Hangsterfer’s ürünleri piyasaya sunulmadan önce duyarlılık ve zehirlilik deneylerinden geçirilir. Üretimimizin %45’inden fazlasını ihraç ettiğimizden ve bu ürünlerimiz altı ayı aşkın bir süre önce kullanılmadan beklediklerinden, satın alacağınız ürünlerimizin en az iki yıl orijinal karakterlerini kaybetmeyeceklerini beklemeniz yanlış olmayacaktır. Bütün ürünlerimizde her zaman hep ayni performans ve kalite gözlenecektir.

MEVAG

Endüstriyel yağ ve metal işleme sektöründe yaklaşık 40 yıllık bir deneyim

0262 335 2022

TEKNİK DESTEK

KURUMSAL

Hakkımızda

Felsefemiz

İşletme Bilgileri

Finansal Bilgiler

TEMSİLCİLİKLER

WIKUS

KENNA METAL

HANSGTERFERS

MEVAG

TEKNİK DESTEK

0262 335 2022