Hakkımızda

Bİ METAL,talaşlı imalat ve metal işleme sektöründe 10 yıllık sektör tecrübesi ve uzman kadrosuy ile profesyonel ve kesin çözümler sunabilmek amacıyla kuruldu. Sektörde sağlam,emin ve güçlü adımlar atarak yerini aldı.Orta ve büyük ölçekteki endüstriyel sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere Avrupa kalitesini Türkiye’ye sunan firmamız, her yıl bünyesine alanının en iyi markalarını katarak ürün yelpazesini genişletmektedir.

Çok sayıdaki ürün çeşidiyle değerli iş ortaklarımıza, kal,teli ürünleri bilgi ve tekniğiyle sunmaktadır.Endüstriyel kesici gruplar için yüksek performanslı ürünler olarak,karbür ve HSS grubunda;Özel Takımlar,Matkaplar,Havşalar,Raybalar,Parmak ve Takma Uçlu Frezeler,Kalıpçı frezeler,Makine ve El Kılavuzları,Matkapları,Manyetik Matkap Makineleri ve Uçları,Pançlar,Testereler,Daire Testereler,Et ve Hobi Testereleri,Kesme ve Delme Sıvıları,Soğutma Sıvıları gibi Avrupa kalitesi ürünler satışını yaptığımız bazı ürün gruplarımızdır.

Firmamız,yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişmektedir.Bu doğrultuda yapmış olduğumuz makine yatırımlarıyla özel karbür takım imalatı ve bilemesi,manyetik matkap bileme ve kendi bünyesinde tüm kalınlıklarda ve diş formlarında Şerit Testere kaynağı yapmaktadır.

Metal işleme ve delmede çözüm ortağınız sloganı ile hizmet veren  firmamızın amacı, değerli iş ortaklarımıza kaliteli ürünleri düşük maliyetle sunmak ve memnuniyetini sağlamaktır.