HAKKIMIZDA

2014 yılının ilk ayında kurulan Bİ METAL KESİCİ ALETLER, metal kesim ve işleme çözümleri konusunda sorunsuz hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Firmamızın amacı sektöründe kendini ispatlamış dünya markalarının geniş ürün yelpazesini müşterilerimiz beğenisine sunabilmektedir. En iyi ve en kaliteli ürünü en uygun imkanlarla müşterilerimize sunmayı hedefleyen firmamız bu nedenle her zaman en kaliteli malzeme ve işçiliği tercih etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır

VİZYONUMUZ

Sektördeki öncü firmalardan olmaktır. Bir yandan, elde ettiğimiz her yeni bilginin, bizi hedeflerimize doğru taşımasına özen gösteriyor; diğer yandan hedeflerimizi sürekli revize ederek canlı kalmalarını sağlıyoruz. Eğitim ve bilinçlendirmeye gereken önem ve hassasiyeti göstererek personel kalitesini ve memnuniyetini arttırmayı, tüm birimlerde sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, kaynakların etkili kullanmasını sağlamayı, ürünlerimizi sunarken, ulusal ve uluslararası standart ve mevzuat şartlarına uyarak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermeyi, tedarikçi firmalarla çözüm ortaklığına giderek karşılıklı fayda esaslı bir anlayış içinde çalışmayı, firmamız taahhütte bulunduğu kalite politika ve hedeflerinin uygulamasının sürekli takipçisi olmayı kendimize görev biliriz.

KURUMSAL

Hakkımızda

Felsefemiz

İşletme Bilgileri

Finansal Bilgiler

TEMSİLCİLİKLER

WIKUS

KENNA METAL

HANSGTERFERS

MEVAG

TEKNİK DESTEK

0262 335 2022